Koszalin

Odp: Odchudzanie, lekarz dietetyk w Koszalinie.

Wszystko co związane ze zdrowiem

Odchudzanie, lekarz dietetyk w Koszalinie.

Postprzez ZiBiK » 23 gru 2008, o 14:40

Witam,

Szukam w Koszalinie i okolicach dobrego, godnego polecenia lekarza dietetyka. Mam silną motywację do rozpoczęcia odchudzania, ale tylko pod okiem lekarza. Chciał bym aby wybrał odpowiednią dietę, suplementy. Ewentualnie mógł wypisać receptę.

Lek. med. Dietetyk - poszukiwany  :)
ZiBiK
Czasami wpada
Czasami wpada

Postprzez orenz » 23 gru 2008, o 20:45

mogę podać namiary na dietetyczkę z Białogardu, sprawdzona skuteczna i fachowa, minusem jest to ze musisz sie meldowac co tydzien, wypisuje diety na kazdy tydzien i za kazdy tyzien bierze kase, od 50 zł wzwyz, jesli bedziez zainteresowany, piszsz
Kiedy tak sobie patrzę na otaczającą rzeczywistość, to mi przychodzi do głowy myśl, że wczoraj było ch*jowo, dziś jest ch*jowo i jutro też będzie ch*jowo. Czyżby wreszcie, kurna, długo oczekiwana stabilizacja?
orenz
Sta
Sta

Postprzez bajer » 23 gru 2008, o 22:55

Pani Hanna Żmuda, dietetyk, mieszka przy ul. Jana Pawła II, świetna specjalistka, niedroga, a skuteczna ( widze po moich koleżankach:-) )
bajer
Czasami wpada
Czasami wpada

Postprzez ZiBiK » 23 gru 2008, o 23:02

Bardzo bym prosił o kontakty do tych osób... tylko w jaki sposób...  :>
ZiBiK
Czasami wpada
Czasami wpada

Postprzez Bułek » 24 gru 2008, o 11:47

ZiBik ale to nie koniecznie są Lek. med.
Bułek
Elita
Elita

Postprzez bajer » 25 gru 2008, o 14:56

Przepraszam za pomyłke. dietetyczka nazywa się Halina, nie Hanna,tel. 094 345 49 78
bajer
Czasami wpada
Czasami wpada

Postprzez Ala » 18 lut 2009, o 16:43

witam, czy ktoś mógłby mi cxoś napisac na temat Pani Haliny Żmudy? jak wygląda u niej dopasowywanie diety, czy dużo bierze za wizytę itp. Dziękuję za odpowiedź :-P
Ala

Postprzez Ala » 18 lut 2009, o 16:57

jeśli nie o niej to o jakimkolwiek dietetyku :)
Ala

Postprzez majeczka216 » 27 mar 2009, o 11:39

witam prosze o kontakt do dietetyczki z białogardu na e-maila manieczki4@o2.pl dziękuje
majeczka216

Postprzez brenda-25 » 12 maja 2009, o 15:32

Ala napisał(a):witam, czy ktoś mógłby mi cxoś napisac na temat Pani Haliny Żmudy? jak wygląda u niej dopasowywanie diety, czy dużo bierze za wizytę itp. Dziękuję za odpowiedź :-P

Ja jakieś pół roku temu chodziłam do tej pani. Muszę przyznać, że udało mi się schudnąć, ale jak przerwałam dietę i przestałam się pilnować to natychmiast przybrałam na wadze. I to więcej niż zrzuciłam.

Do tej pani trzeba chodzić co tydzień po nową dietę. Każda wizyta kosztuje 30 zł. Pierwsza wizyta trwa ok. pół godziny. Jest to taki wykład na temat prawidłowego odżywiania. Przy kolejnych to już tylko ważenie i omówienie diety na kolejny tydzień. I tutaj miałam do tej pani zastrzeżenia, ponieważ wydawało mi się, że ona te diety układa dużo wcześniej, nie koniecznie pod daną osobę, a później dopasowuje. Rozumiem pierwszy tydzień, bo się jeszcze nie znałyśmy, ale mi to się zdarzało za każdym razem. Mam na myśli to, że zawsze jak zobaczyłam w nowej diecie, że jest coś czego nie lubię to ona to wykreślała i zastępowała czymś innym. I nawet w swoim zeszycie przy moim nazwisku odnotowała, że ja tego nie lubię, a za tydzień znów ta sama sytuacja. Chyba jak płacę to powinna ułożyć tą dietę specjalnie dla mnie a nie dopasowywać cudzą.
Ale się rozpisałam ;)
brenda-25

Następna strona

Powrót do Zdrowie i Uroda